Medycyna estetyczna – kwas hialuronowy

Terapeutyczne kąpiele w jacuzzi – w kwiatach czy w złocie? 

Pieszczący dotyk ciepłej wody, zapach kwiatowych lub cytrusowych olejków, przyjemny masaż przez bąbelki, które rozluźniają mięśnie… terapeutyczne kąpiele w jacuzzi to sposób na fantastyczny relaks, na który zasługujesz. Może sprawisz sobie prezent dla Dzień Kobiet lub urodziny, albo pozwolisz na chwilkę zapomnienia po pracowitym tygodniu? W drobinkach złota, kwiatach czy owocach? Dowiedz się, która kąpiel terapeutyczna w jacuzzi sprawi Ci najwięcej przyjemności!

Terapeutyczne kąpiele w jacuzzi w Siedlcach – wybierz idealną dla siebie

Czy wiesz, że kąpiel z hydromasażem nie tylko relaksuje, ale i działa zdrowotnie? W wodzie waga ciała zmniejsza się nawet o 90%, co sprawia, że mięśnie, kości i stawy „czują” ogromną ulgę. Terapeutyczne kąpiele dobrze wpływają więc na układ kostny, a jednocześnie odżywiają skórę, regulują ciśnienie, łagodzą stres i powodują nawet, że śpisz zdrowo. Poniżej przestawiamy nasze trzy popularne kąpiele terapeutyczne w Siedlcach – zobacz, która uprzyjemni Twój dzień.

Ziołowa kąpiel odprężająca

Zapach wiosennej lawendy, soczystych winogron i avocado – właśnie takie wonie otulą Cię podczas ziołowej

Kwas hialuronowy – eliksir zatrzymujący młodość!

Czy wiesz, że naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie spada po 25 roku życia? Dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi medycyny estetycznej w Siedlcach z wykorzystaniem właśnie dobroczynnego kwasu hialuronowego. Przeczytaj, które z nich mogą okazać się najlepsze dla Twojej twarzy i ciała! 

W trakcie jakich zabiegów stosuje się kwas hialuronowy?

Osoby, które skończyły 40 lat, mają już o połowę mniej kwasu hialuronowego w organizmie niż w wieku 20 lat. Obecnie jednak zatrzymanie czasu jest zdecydowanie prostsze, ponieważ od 1996 roku kwas hialuronowy służy do wypełnienia zmarszczek. To jednak niejedyne zastosowanie tego eliksiru młodości, o czym przeczytasz poniżej!

Redukcja zmarszczek o wolumetria twarzy 

Kurze łapki, zmarszczka palacza, lwia zmarszczka czy marionetki – właśnie z takimi widocznymi załamaniami skóry radzi sobie kwas hialuronowy. Jest on podawany w wielu zabiegach na przykład w liftingu wolumetrycznym, który wypełnia tkanki miękkie, w efekcie tego niwelując widoczny upływ czasu. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego w Siedlcach w Cosmetology Day nie są inwazyjne, czyli odbywają się bez skalpela. Bezpieczne, nie wymagają czasu rekonwalescencji i natychmiast można powrócić do codziennych aktywności. 

Modelowanie ust

Kwas hialuronowy doskonale nadaje się do powiększania, wypełniania i nawilżania ust, a także poprawy symetrii warg lub uniesienia opadających kącików. Dzięki kwasowi hialuronowemu bezpiecznie i w kilka chwil pozbędziesz się kompleksów związanych z kształtem lub wielkością ust. Co ważne, zabieg trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, sprawia niewielki dyskomfort i pozwala cieszyć się perfekcyjnymi ustami nawet przez 12 miesięcy. 

Rewitalizacja skóry

Jeśli Twoja skóra wygląda na zmęczoną (na przykład przez widoczną dolinę łez, która dodaje lat lub przez inne nieestetyczne zagłębienia), zabiegi medycyny estetycznej w Siedlcach z użyciem kwasu hialuronowego zniwelują oznaki starzenia. 

Jak zatem widzisz, kwas hialuronowy ma wiele zastosowań, a co najważniejsze, jest bezpieczną substancją, która naturalnie występuje w naszej skórze. Może osobiście poznasz jego fenomen? 

kąpieli. A całości dopełni mieszanka różnych ziół, olejków i maseł typu Shea, które zmiękczą naskórek i odżywią skórę. To terapeutyczna kąpiel działa też antybakteryjnie i wspomaga usuwanie toksyn, więc zadba o Twoje zdrowie, samopoczucie i relaks jednocześnie.

Owocowa kąpiel regenerująca

A co powiesz na orzeźwienie i regenerację wśród letnich aromatów cytrusów i owoców? Stosowane olejki i dodatki nawilżają, usuwają oznaki stresu ze skóry i wprowadzają świeżość w odpoczynek, a w połączeniu z hydromasażem gwarantują poprawę nastroju na wiele godzin.

Kąpiel w złocie królewska

Drobinki złota, nawilżające mleko, masło shea i płatki różane – pozwól się rozpieścić kąpielą w złocie. Rozświetla skórę, nawilża, odżywia, syci składnikami odżywczymi, więc z troską i czułością traktuje Twoje ciało. Może sprawisz sobie królewski prezent na urodziny lub podarujesz go bliskiej osobie? 

Teraz już wiesz, jakie rodzaje kąpieli terapeutycznych w Siedlcach mogą stać się błogą odskocznią od codziennego pędu i obowiązków – zapraszamy do kontaktu!

Facebook