Przedłużanie rzęs – dlaczego warto 

Przedłużanie rzęs – dlaczego warto?

Długie, zmysłowe, kuszące rzęsy… która z nas nie marzy o hipnotyzującym spojrzeniu, które przyciągnie wzrok i zatrzyma go na dłużej? Dlatego przedłużanie rzęs cieszy się coraz większą popularnością, podobnie jak ich zagęszczanie. Przedłużone rzęsy nie tylko wyglądają obłędnie, ale mają też inne zalety, o których przeczytasz we wpisie.

Przedłużanie rzęs – jakie przynosi korzyści?

Dłuższe i gęstsze rzęsy nie tylko dodają urody i potęgują atrakcyjność kobiety. Ogromną zaletą profesjonalnego przedłużania rzęs u kosmetyczki jest oszczędność czasu. Poranna rutyna stanie się przyjemniejsza, ponieważ nie będziesz każdego świtu poświęcać na malowanie oczu, a zamiast nudnego tuszowania kilka minut dłużej podelektujesz się aromatyczną filiżanką kawy lub niespiesznie zjesz śniadanie.

Przedłużanie rzęs to gwarancja pięknego spojrzenia 24 godziny przez dobę przez około 3 tygodnie. Co więcej, ten zabieg wcale nie jest tak kosztowny, zważywszy na to, że oszczędzisz pieniądze na inwestycji w tusze do rzęs z drogerii. Wydasz też mniej pieniędzy na okolicznościowy makijaż, ponieważ ominie Cię konieczność doczepiania sztucznych rzęs na przyjęcia. 

Metody przedłużania rzęs – którą wybrać?

Jakie metody przedłużania rzęs stosuje kosmetyczka w Siedlcach z naszego salonu Cosmetology Day Beauty & Estetic SPA? Do wyboru są techniki: 1:1, 2D, 3D, 4D, 4-6D, 6-9D oraz Kim Cammelia (bardzo zaawansowany sposób przedłużania, stosowany w najbardziej profesjonalnych salonach). Stylizacja oka u specjalistów przynosi największe korzyści – możesz cieszyć się rzęsami niczym Kim Kardashian do 3 tygodni!

Jak powiedziała ponadczasowa Audrey Hepburn: Piękno kobiety nie zależy od ubrań, które nosi, wyglądu, jaki ma, ani od sposobu czesania włosów. Piękno kobiety musi być postrzegane z jej oczu, ponieważ są to drzwi jej serca, miejsce, w którym mieszka miłość. Ale dlaczego by nie zadbać o oprawę spojrzenia? Jeśli zapragniesz wyróżnić się na tle innych kobiet, odwiedź nasz salon kosmetyczny w Siedlcach.

Facebook