Wybielanie zębów – najpopularniejsze metody

Wybielanie zębów siedlce

Wybielanie zębów – jakie są najpopularniejsze metody?

Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku – mówił aktor George Carlin. To prawda, jednak niektórzy uśmiechają się ładniej, zwłaszcza gdy zaprezentują wzbudzające podziw śnieżnobiałe zęby. Dlatego powstało wiele metod wybielania zębów, które są bezbolesne, efektywne i szybkie. Z artykułu dowiesz się, jakie przynoszą najlepsze rezultaty!

Wybielanie zębów – nowoczesna kosmetyczna metoda

Zęby jaśniejsze nawet do 8 tonów? Obecnie uzyskanie takiego efektu jest proste po wykonaniu kosmetycznego wybielania zębów w salonie pielęgnacyjnym. Ta nowoczesna metoda polega na usuwaniu przebarwień za pomocą naturalnego żelu, który aktywuje się pod wpływem niebieskiego światła z lampy LED. Wówczas zachodzi reakcja fotochemiczna eliminująca nieestetyczne przebarwienia.  

Kosmetyczne wybielanie zębów nie narusza szkliwa i dziąseł, to bezpieczna, korzystna cenowo i bezbolesna metoda. Jeden zabieg trwa tylko około 15 minut, a efekt wybielonych zębów zachwyca nawet przez kilka miesięcy. Nasz salon pielęgnacyjny Cosmetology Day Beauty & Estetic SPA w Siedlcach również wykonuje kosmetyczne wybielanie zębów z użyciem atestowanego żelu i lampy LED MW07 – możesz cieszyć się hollywoodzkim uśmiechem bez drogich inwestycji i wielogodzinnego przesiadywania na dentystycznym fotelu. 

Wybielanie zębów laserowe i nakładkami

Alternatywą dla kosmetycznego wybielania zębów u kosmetyczki w Siedlcach jest laserowe lub nakładkowe wybielanie oferowane przez dentystę. Nakładki wypełnione rozjaśniającym żelem zakłada się na około 2-4 tygodnie. Natomiast w przypadku lasera specjalista nakłada żel na zęby, a następnie uruchamia urządzenie, który przenika przez szkliwo i usuwa przebarwienia.

Powyższe trzy najpopularniejsze metody wybielania zębów przenoszą zdecydowanie lepsze rezultaty niż domowe sposoby z węglem aktywnym, paskami czy sodą. A jeśli chcesz wzbudzać zachwyt olśniewającym i promiennym uśmiechem, umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego w Siedlcach

Facebook